| Wszelkich informacji na temat leczenia haluksów i palców młotkowatych udziela lekarz zespołu pod nr tel.: 791408840 | 606491844 | 607665567

Pani Patrycja

Pani Patrycja

Witam Serdecznie
Mam na imię Patrycja , mam 25 lat.
W październiku przeszłam operację palucha koślawego przy obydwu stopach i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa!!!

Z tym problemem borykałam się od kilku lat ,oprócz tego, że moje stopy były brzydkie i niekształtne, towarzyszył mi paraliżujący ból podczas nadmiernego wysiłku fizycznego.

Próbowałam używać sylikonowych separatorów między palce, oraz wszelakich aparatów korekcyjnych , niestety nic mi to nie pomagało a ból z dnia na dzień nasilał się coraz bardziej. Nie wspomnę o założeniu wymarzonych butów na obcasie!
Latem również nie zakładałam butów odkrytych , zawsze się wstydziłam i kończyło się na powrocie do starego, zakrytego obuwia.

Pewnego dnia budząc się rano pomyślałam, że nie będę się tak męczyć, chce zacząć normalnie żyć.
Moja mama również ma ten sam problem, gdy dowiedziała się, że myślę o operacji odwodziła mnie od tej decyzji.
Znajoma mojej mamy miała operację na haluksy i niestety ból po zabiegu okropny a efekt taki, że nogi bolą jeszcze bardziej a o wyglądzie estetycznym nie chcę nawet mówić!!!

Popytałam znajomych i dowiedziałam się właśnie o klinice Halluks Center:) dostałam namiar na Pana Jędrzeja Kosmowskiego:)
Zadzwoniłam i byłam bardzo zaskoczona!!!!Podejściem do pacjenta, profesionalizmem, ciepło , które emanowało od Dr sprawiło, iż miałam wrażenie , że znamy sie od lat choć pierwszy raz ze sobą rozmawialiśmy i to jeszcze przez tel:).
Wszystko szczegółowo zostało mi wyjaśnione , rozwiane zostały moje wątpliwości, rozmawialiśmy chyba z godzinę !

Ustaliliśmy termin zabiegu, przekazane zostały mi wytyczne jakie badania mam wykonać, więc pozostało mi tylko czekać !
Najważniejsze jest to , że z każdym pytaniem bądź problemem zawsze mogłam zadzwonić do Dr i zostało tak do dnia dzisiejszego a od operacji minęły 3 miesiące!!!

Dzień zabiegu do dziś wspominam z uśmiechem na twarzy , słuchajcie naprawdę się nie stresowałam !
Klinika piękna , przestronna , czysta a z takim personelem nie spotkałam sie nigdzie.

Dotarłam 1 godzinę przed zabiegiem, wypełniłam dokumenty i zostałam zaproszona do sali, abym mogła przygotować się do zabiegu.
Po chwili przyszła Pani anestezjolog , zobaczyła wyniki badań , poinformowała, że za chwilę będziemy zaczynać. Po chwili również poznałam lekarzy, z uśmiechem na twarzy przeszliśmy na blok operacyjny. Po zabiegu , również nie było tragedii dostawałam silne leki przeciwbólowe miałam robione okłady zimne na stopy więc na opiekę po operacji naprawdę nie mogłam narzekać. Ludzie , którzy tam pracują widać, że robią to co naprawdę lubią!

Myślałam , że najgorsze przede mną , powrót do domu oraz myśl, że sama będę musiała radzić sobie z bólem . Nic podobnego jeszcze w dzień wypisu jak już dotarłam do domu Dr Kosmowski dzwonił i pytał jak się czuję, w tamtej chwili naprawdę ten telefon upewnił mnie w tym , że dobrze zrobiłam decydując się na tę operację.
Byliśmy w ciągłym kontakcie więc czułam się bezpiecznie 🙂 na bieżąco przesyłałam zdjęcia.

Te 6 tygodni po operacji naprawdę nie były aż takie straszne , otrzymałam buty ortopedyczne więc od razu po zabiegu zaczęłam chodzić.
Przez pierwsze 2 tygodnie poruszałam się przy użyciu kul łokciowych, ale z dnia na dzień było coraz lepiej.

Tak naprawdę ból towarzyszył mi przez pierwszy tydzień. Okres rekonwalescencji minął mi szybko zanim się obejrzałam Dr Kosmowski prosił o zmianę butów ortopedycznych na normalne obuwie , choć tak się do tamtych przyzwyczaiłam:)
W tym okresie nastąpił zrost kości a moje stopy są zgrabne i ładne. Jeśli ktoś z was ma ten sam problem polecam Klinikę Halluks Center:) oraz Dr Kosmowskiego człowieka o wielkim sercu dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.
Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi za opiekę i wparcie podczas zabiegu 🙂