| Wszelkich informacji na temat leczenia haluksów i palców młotkowatych udziela lekarz zespołu pod nr tel.: 791408840 | 606491844 | 607665567

halluksy – Pani Krystyna 19.05.2009

Operacja haluksów


Krystyna 66lat Katowice, 19.05.2009
Od kilku lat nie mogłam się zdecydować na usunięcie haluksów. W ostatnich latach cierpiałam już bardzo. Nie mogłam znaleźć już zadnych butów, w których mogłabym chodzić bez bólu. Tylko stare zużyte, wypchane po bokach kapcie mogły sprawić, że było ledwo znośnie.
Pracuje nadal czynnie i być sprawną to dla mnie najważniejsze, poza tym trzeba nadążyć za wnukami i dziećmi. Przecież jeszcze nie jestem taka stara. W końcu podjęłam decyzje o operacji, ale zanim się ostatecznie zdecydowałam na halluxcenter, poszłam na konsultacje do kilku ortopedów.

Miałam operacje halluksów obu stóp jednocześnie. Doktor zawsze elegancki i kulturalny, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Operacja faktycznie (tak jak tłumaczył mi Pan doktor Kosmowski) to był dopiero początek leczenia. Jedna stopa goiła się dużo wolniej i trochę mnie to niepokoiło, ale dzięki temu że byłam ciągle w kontakcie telefonicznym z Panem doktorem nie było niespodzianek. Ból był znośny, kilka dni brałam tabletki przeciwbólowe – wszystko tak jak napisane w rozpisce, którą dostałam przy wyjściu do domu.

Początkowo trudno było mi przyzwyczaić się do tych butów pooperacyjnych i tego że cały czas potrzebowałam kogoś do pomocy, codzienne zmiany opatrunkow były dość czasochłonne, ale po dwóch tygodniach było już całkiem nieźle.

Chodzenie o kulach było męczące, w końcu nie jestem dwudziestolatką, ale po 10 tygodniach od operacji haluksów, bo tyle właśnie mija, muszę przyznać że zabieg u was to była najlepsza decyzja jaką podjęłam od lat. Serdecznie dziekuje zespołowi kliniki za uśmiech, dobre slowo oraz dużo ciepła, którymi otaczacie nas, pacjentów. Ostatecznie nie było tak strasznie, spodziewałam się że operację zniosę gorzej, ale na szczęście nie było źle. To bardzo ważne żeby w takim trudnym momencie jak operacja, gdy oddajemy wam w rece nasz największy dar- zdrowie mieć tak wspaniałe wsparcie. Z wyrazami sympatii. Wdzięczna pacjentka

operacja halluksów, haluksy przyczyny