| Wszelkich informacji na temat leczenia haluksów i palców młotkowatych udziela lekarz zespołu pod nr tel.: 791408840 | 606491844 | 607665567

Kwalifikacja do zabiegu

Kwalifikacja do zabiegu - 2 sposoby

Kwalifikacja do operacji może odbyć na dwa sposoby:
1. Podczas osobistej wizyty konsultacyjnej w gabinecie lekarskim.
2. Za pośrednictwem POCZTY E-MAIL.

 

Wizyta konsultacyjna

Na wizyty konsultacyjne zapraszamy Państwa do naszych gabinetów w Poznaniu (lek Kosmowski, dr Sulewski), Pile (lek Kosmowski), Grodzisku Wielkopolskim (lek Kosmowski), Wrześni (dr Sulewski), Śremie (dr Sulewski), Lesznie (lek Firlej), Wolsztynie (lek Firlej).

Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, zbada ruchomość stawów stopy, oceni zdjęcia rentgenowskie i zaproponuje możliwe rodzaje leczenia. W sytuacji, gdy korzystna będzie rehabilitacja, lekarz poprosi o wsparcie specjalistę w zakresie fizjoterapii (na miejscu dostępna jest sala rehabilitacyjna).
Jeśli konieczna okaże się operacja, lekarz wyjaśni szczegóły leczenia, korzystając z 3-wymiarowego modelu stopy, oraz uzgodni dogodny termin zabiegu.

Prosimy, by na konsultację przybyli Państwo wraz ze zdjęciem rentgenowskim! – wówczas lekarz będzie mógł szczegółowo omówić odpowiednią do schorzenia technikę operacyjną.
Jeśli potrzebują Państwo skierowanie na zdjęcie rentgenowskie, prosimy o przesłanie nam danych (imię, nazwisko, nr PESEL i która stopa) – w odpowiedzi otrzymają Państwo skierowanie, które wystarczy wydrukować.

 

Kwalifikacja do zabiegu poprzez E-MAIL


W związku z tym, że w diagnostyce haluksów najistotniejszym badaniem jest właściwie wykonane ZDJĘCIE RENTGENOWSKIE, uważamy, że bez żadnej szkody dla leczenia, możemy zakwalifikować do zabiegu na podstawie przesłanych nam zdjęć rentgenowskich oraz kilku “zwykłych” zdjęć stopy.

W przypadku Pacjentów, dla których kłopotem byłoby przyjechać osobiście na wizytę (w szczególności mieszkających poza granicami Polski), PROPONUJEMY kwalifikację do zabiegu za pośrednictwem POCZTY E-MAIL .

W tym celu prosimy o przesłanie nam, na adres: kontakt@halluxcenter.pl:

1. Zdjęć RTG – załączając do wiadomości e-mail pliki – albo w graficzne (np. *.JPG, *.PNG, *.PDF), albo specjalne, do oceny których potrzebne jest oprogramowanie (np. *.DCM, *.DAT). Uprzejmie prosimy, byście Państwo nie przesyłali nam całych płyt (ani w postaci CD ani “spakowanych”), ponieważ przez lata naszej działalności skompletowaliśmy większość programów używanych w pracowniach rentgenowskich w Polsce i niemal każde zdjęcie rentgenowskie możemy ocenić przy pomocy zgromadzonego oprogramowania.

2. Kilku “zwykłych” fotografii stopy wykonanych przy pomocy telefonu lub aparatu fotograficznego, najlepiej na jednolitym tle, pod różnymi kątami, tak byśmy mogli ocenić stan skóry oraz “na stojąco”, byśmy mogli zobaczyć, w jaki sposób stopa “układa się” pod ciężarem ciała.

3. Informacje na temat zdrowia i choroby – objawy, początek choroby, dotychczasowe leczenie, ewentualnie inne schorzenia przewlekłe, uczulenia i pobierane na stałe leki.

4. “Idealny” dla Państwa termin operacji
Okres oczekiwania na zabieg operacyjny w naszym ośrodku wynosi przeciętnie od 2 do 6 tygodni licząc od momentu zakwalifikowania do leczenia.
Przy ustalaniu terminu zawsze staramy się, dopasować do możliwości Pacjenta – bywa czasem tak, że od kwalifikacji do operacji mija zaledwie kilka dni. Zazwyczaj jednak, by dopasować możliwości zawodowe i osobiste Pacjenta oraz naszego zespołu i sali operacyjnej, termin trzeba ustalić z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem.

5. Numer telefonu, by pracownicy Kliniki, mogli się z Państwem kontaktować zarówno przed, jak i po przeprowadzonym zabiegu.

Jeśli życzą sobie Państwo porozmawiać na temat diagnostyki, zabiegu, przebiegu pooperacyjnego itp. – prosimy dzwonić pod nr tel.:
+48 791 40 88 40 lub
+48 606 49 18 44
– na Państwa pytania wyjaśnień udzieli dr Adam Sulewski lub
lek. Jędrzej Kosmowski
.

 

halluksy Poznań – specjaliści od halluksów – haluksy przyczyny

kwalifikacja, halluksy leczenie operacyjne