| Wszelkich informacji na temat leczenia haluksów i palców młotkowatych udziela lekarz zespołu pod nr tel.: 791408840 | 606491844 | 607665567

Pani Katarzyna 2010

Pani Katarzyna 2010 - wreszcie pozbyłam się haluksów

Mam 44 lata i przed 3 miesiacami przeszłam operacje haluksów w halluxcenter. Przed operacja szukałam informacji o tym jak to wszystko wygląda. Szukałam w internecie, wśród znajomych i rodziny. Najwięcej dały mi informacje które znalazłam w sieci, dlatego postanowiłam się podzielić moimi doświadczeniami, może tez to komuś ułatwi podjęcie decyzji o zabiegu, tak jak sie to stało w moim przypadku.

Haluksy u mnie przebiegały typowo, wiem, bo czytałam milion takich historii. Początkowo stopa była tylko pokrzywiona, w ostatnim czasie podniósł sie jeden palec w prawej stopie i bardzo bolał przy chodzeniu. Oczywiście z butami tez był duży problem, czerwone kulki przy palcu bolały przy każdym kroku.

Byłam u kilku ortopedów, ale jakoś tak nie mogłam się zebrać w sobie żeby się zdecydować. W końcu trafiłam do halukscenter (bo ludzie pisali dobre rzeczy o tej klinice) i okazało się ze słusznie. Bardzo przyjazna atmosfera panuje w tym miejscu. Przy okazji pełen profesjonalizm. Grzecznie i konkretnie omówiono ze mną bardzo skrupulatnie czego się spodziewać, jakie mogą być problemy po zabiegu. Mimo ze wolałabym nie widzieć o tych rzeczach, doktor opowiadał o tym wszystkim w taki sposób, ze bardzo mnie uspokoił, mimo że wiadomo zabieg, to zawsze zabieg i może coś nie wyjść.

Dzięki tym wszystkim informacjom dużo mniej się bałam, wszystko było dokładnie tak jak mówił lekarz. Przy okazji po zabiegu dostałam bardzo dokładny plan na piśmie, do którego często wracałam w domu.

Po 3miesiacach od operacji haluksów, mimo że z jedna stopa trochę był problem – dłużej się goiła i musiałam brać antybiotyk, bo ciekł z niej płyn, bolała bardziej niż ta druga, w tej chwili jestem sprawna, chodzę bez kul, stopki są piękne i proste, a ja jestem z nich bardzo dumna. Po czasie mogę stwierdzić ze dobrze wybrałam miejsce w którym byłam operowana. Nadal jestem w kontakcie z Panem doktorem i życzę Wam drodzy koledzy pacjenci, żebyście też trafili na taki udany zespół lekarzy. Nareszcie pozbyłam się haluksów!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Katarzyna

leczenie haluksów